Розділи
лекції,конспекти
Конпекти уроків Французька мова
Конспекти Історія стародавнього світу
Конспекти уроків по русскому языку
конспекти уроків по історії середніх віків
Конспекти уроків з географії
материків і океанів
Конспекти уроків основи здоров’я
Конспекти уроків з допризовної підготовки
Конспекти уроків
Основи медичних знань
Конспекти уроків з економіки
Конспекти Людина і світ
Поурочні плани з основ праці
Поурочні плани з фізичної культури
Поурочні плани з математики
Поурочні плани з арифметики
Поурочні плани з геометрії
Урок № 5
Тема: Створити настроєвий пейзаж, застосовуючи правила
композиції (за віршом поета О.Олеся).
Мета: учити порівнювати природне і штучне світло,
ліпити
кольром обєм, застосовувати вміння навички, при виконанні роботи
кольорами;
викликати цікавість до творчості; розвивати навички роботи пензлем;
виховувати
працьовитість, старанність, терпіння, витримку в праці,
спостережливість,
логічне мислення, уміння аналізувати свою діяльність.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: для вчителя
– репродукції картин, плакат „Відтінки
кольорів”; для учнів – альбом,
акварельні фарби, гуаш, пензлики, склянка для води, ганчірка.
Хід уроку:
Організація уваги учнів, оголошення теми та мети
уроку
Актуалізація опорних знань і вмінь
IV, Вивчення нового матеріалу
Слово вчителя.
Для побудови композиції важливо визначити в ній
головне,
те що становитиме композиційний центр картини. Композиційний центр може
визаначатися розташуванням, кольором, контрастом, розміром, навіть
особливістю
нанесеня мазків.
V.
Практична діяльність учнів
Творче завдання.
Створіть настроєвий пейзаж, застосувавши
правила композиції. Вірші поета допоможуть вам у виборі теми.
Заходить сонце
Праворуч – сонце і пожежі!
Палають гір високих веж,
Палають хвилі вогняні,
І хмари в димі і огні.
Ліворуч – місяць сплів мережу
І застилає нею стежу,
Мов зараз буде в млі ясній
Цариця ночі йти по ній.
Олександр
Олесь
VI.
Завершення уроку
Учитель підводить підсумки: аналізує характерні
помилки в роботах учнів;
дає загальну оцінку виконаним роботам; оцінює діяльність учнів на уроці.
VII.
Домашнє завдання
Принести: альбом, пластилін, досочку для ліплення, стеки для
пластиліна, ганчірку